.

.

Ksport BKVW055-632SO 13 4-Клипот ProComp Задна Сопирачка Комплет

Ksport BKVW055-632SO 13 4-Клипот ProComp Задна Сопирачка Комплет

DEN 1046.40
Залиха
Достапно за нарачка

Фолксваген Зајак МК5 ТДИ-04-09 (оем рачна сопирачка нема да функционира) усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик. Машински алуминиумски капи. Загради од јаглероден челик. Висок квалитет Ksport SC1 улица сопирачки влошки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат