.

.

Зомби Мачиња Игра Со Карти Со Експлодира Мачиња-Забава Семејство Игри Со Карти За Возрасни тинејџери &засилувач; Деца За Игра Ноќ Забава, 2-5 Играчи

Зомби Мачиња Игра Со Карти Со Експлодира Мачиња-Забава Семејство Игри Со Карти За Возрасни тинејџери &засилувач; Деца За Игра Ноќ Забава, 2-5

DEN 317.44
Залиха
Достапно за нарачка

Немртов Пресврт-немртов пресврт на оригиналните Експлодирачки Мачиња што го одржува секој играч вклучен во играта, мртов или жив, до самиот крај Последниот жив играч победува. Многу Начини за играње-играње Зомби Мачиња самостојно со најмногу 5 играчи или комбинирајте со која било друга верзија На Експлодирачки Мачиња за да отклучите мега игра за најмногу 9 играчи. Нова Картичка За Маче Зомби-новата специјална картичка За Маче Зомби ви дава моќ да ги вратите мртвите играчи во играта. Играјте Карти од Гробот - ако експлодирате, сепак можете да играте додека сте мртви!. 15 Минути За Играње, 2-5 Играчи, возраст 7 И Постари-Вклучува 61 оригинални картички со сосема нови илустрации. Нова самостојна верзија На Експлодирачки Мачиња која исто така може да се комбинира со која било палуба како експанзија новиот механичар за игра го решава најголемото прашање Со Експлодирачките Мачиња од неговото објавување во 2015 година.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат