.

.

Натуропатика лаванда &засилувач; Куркума Заштитни Навлажнувачки Крем ШИРОК Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 Сончање, 2.25 Мл. Произведено ВО САД

Натуропатика лаванда &засилувач; Куркума Заштитни Навлажнувачки Крем ШИРОК Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 Сончање, 2.25 Мл. Произведено ВО САД

DEN 1120.00
Залиха
Достапно за нарачка

СМИРУВАЧКА лаванда : овој жив ботанички ја смирува кожата и ги смирува сетилата КУРКУМА БОГАТА СО АНТИОКСИДАНСИ : овој цветен член на семејството ѓумбир е богат со куркумин, кој е препознаен како моќен антиоксиданс. КОРАЛЕН ГРЕБЕН БЕЗБЕДЕН МИКРОНИЗИРАН ЦИНК ОКСИД : оваа состојка обезбедува физичка бариера што ги блокираays/УВБ зраците за еластична, заштитена кожа. ЗА ПОДЛАБОКА УБАВИНА : ригорозно ја проверуваме секоја состојка што ја користиме во нашите формули. Секоја состојка се мери за нејзината ефикасност, извори и влијание врз животната средина. Сите наши формули работат во хармонија со природната функција на кожата. ВРЗ основа НА верувањето дека билкарството, натуропатската медицина и холистичката благосостојба треба да бидат заедно со најсовремената наука за да понудат подлабока убавина на сите. Ја подобруваме функцијата и изгледот на кожата на подлабоко, поефикасно ниво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат