.

.

ZLXDP WiFi Автоматска Паметна Кутија За Отпадоци Големи Мачки Тип На Тоалетна Фиока Целосно Затворен Далечински Управувач Анти Прскање Самочистење

ZLXDP WiFi Автоматска Паметна Кутија За Отпадоци Големи Мачки Тип На Тоалетна Фиока Целосно Затворен Далечински Управувач Анти Прскање Самочистење

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Номинална моќност DC12 V Подготвеност 3 W. големина на Пакување 60x60x60cm. Капацитет ЗА складирање на корпи 4 L. капацитет На песочен слив 5 L. номинална моќност DC12 VStandby 3wacking големина 60x60x60cm Bin капацитет за складирање 4lsand слив капацитет 5lproduct Тежина : 12kg Packing : 1* мачки ѓубре кутија : ве Молиме дозволете 2-5cm големина грешка. ви благодариме за разбирање!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат