.

.

AC БЕСКОНЕЧНОСТ AIRPLATE T9, Тивко Ладење Вентилатор Систем 18 Со Термостат Контрола, За ДОМАШНО Кино AV Кабинети

AC БЕСКОНЕЧНОСТ AIRPLATE T9, Тивко Ладење Вентилатор Систем 18 Со Термостат Контрола, За ДОМАШНО Кино AV Кабинети

DEN 1584.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ултра-тивок СИСТЕМ на ВЕНТИЛАТОРИ со СЕРТИФИКАТ дизајниран за кабинети за ладење што бара минимален шум Автоматско програмирање кое самостојно ја прилагодува моќноста на ладење како одговор на променливите температури. Се одликува СО ЛЦД-дисплеј со алармен систем, заклучување на екранот, шест брзини на вентилаторот, две опции за тампон и меморија. Вентилаторот и контролорот содржат алуминиумски рамки обработени СО цпу со модерна четкана црна завршница. Проток на воздух : 156 CFM Бучава : 21 велика британија Лежишта : Двојна Топка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат