.

.

Неутрален Летен Цврст Вез Бејзбол Капи Машки Капи На Отворено За Жени Женски Бејзбол Капи Прилагодливи Визири За Капи

Неутрален Летен Цврст Вез Бејзбол Капи Машки Капи На Отворено За Жени Женски Бејзбол Капи Прилагодливи Визири За Капи

DEN 47.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите. Миење Раце Само. Инструкции за перење Капи-Рачно измијте ги капите со топла вода;доколку машинско перење, се препорачува да го ставите во кеса за перење за да избегнете оштетување. Без разлика дали барате модерна спортска капа за вашите авантури на отворено, рутини за вежбање или едноставно за додавање завршен допир на вашите секојдневни облеки, оваа капа ве покрива. Функционалност и неспоредлив стил, тие се оваа сезона мора да имаат.Сошиена со подебела нишка,што го прави капачето на топката поцврсто и текстура. Оригиналната измиена памучна лента за пот е во согласност со изгледот,таа е помека и поудобна близу до главата. Техника на пластичност : можете да направите секоја искривување на работ да одговара на вашето чело и да ја одржувате формата константна. Поквалитетната и подебела памучна ткаенина ја прават дневната капа потрајна. женски капачиња за грав женски капачиња за грав модни женски капачиња за грав со изреки женски капачиња за грав прилагодливи женски капачиња за грав прилагодливи капачиња за грав за жени капачиња за спортски обожаватели модни капачиња за гравчиња за жени опремени капачиња за гравчиња за мажи капачиња за грав од американско знаме за жени модерни летни слатки капачиња за грав за жени модерни дами бејзбол каубојски капи федора капи кофа капи сламени капи за жени капи за бејзбол капа капи за бебиња капи на черепот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат