.

.

Мерна Лента, 5 Пакети Мерна Лента За Мерења На Телото Губење На Тежината, Ткаенина За Шиење Што Може Да Се Повлече Крпа За Кројач На Половината Мека Мала Розова Лента

Мерна Лента, 5 Пакети Мерна Лента За Мерења На Телото Губење На Тежината, Ткаенина За Шиење Што Може Да Се Повлече Крпа За Кројач

DEN 111.84
Залиха
Достапно за нарачка

[5 Пакет Лента мерка] 5 различни боја мерење лента, ви обезбеди со повеќе избори, во исто време можете да ги стави во различни простории горе и долу, што го прави погодно за вас [Јасна Двојна Странична Скала] Целата лента за мерење на телото е 150 см/60 инчи, изработена од висококвалитетен и издржлив материјал, точна и јасна скала е отпечатена од двете страни на мерната лента, лесна за употреба и читање. [Мал И Пренослив Дизајн] должината На мерната лента е 2 инчи, ширината е 0,51 инчи, може да се повлече и пренослива, лесно можете да ја ставите во џеб или чанта за да можете да ја користите во секое време. [Мерна Лента за Мерење На Телото] може да ги измери половината, рацете, нозете и другите делови и да ги следи мерењата на вашето тело во реално време, за да обезбеди точна поддршка на податоците за вашето патување за слабеење и купување облека преку интернет. [Широка Примена Во Секојдневниот Живот] Може да се користи како мерна лента за тело, мерна лента за тело, мерна лента за тело, мерна лента за шиење , мерна лента за ткаенина, мерка за мека лента, мерна лента за крпа, лента за мерење на половината, лента за мерење занает. Dombbfye 5 Пакет 150cm/60nch Лента Мерка. Еве пет различни бои тело мерење лента, ви обезбеди со повеќе избори.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат