.

.

Аргос Технологии RDX652A Исправен Замрзнувач Фиока Решетката За Матрична Кутија Со Максимална Висина од 2 7/16, Капацитет 30 Кутија, 21 1/5 Должина, 13 1/5 Висина, 5 7/16 Ширина

Аргос Технологии RDX652A Исправен Замрзнувач Фиока Решетката За Матрична Кутија Со Максимална Висина од 2 7/16, Капацитет 30 Кутија, 21

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Капацитет 30 Кутија 21 1/5 " Должина. 13 1/5 " Висина. Земја на потекло : Кина. Аргос Технологии Исправена Решетка За Фиоки за Замрзнувач За Матрична Кутија Со Максимална Висина од 2 7/16", Капацитет 30 Кутија, 21 1/5" Должина, 13 1/5" Висина, 5 7/16 " Ширина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат