.

.

Црвено СО БАКНЕЖ 3 ПАРЧИЊА Берберски Молив Со Вграден Острилка Работ Линија За Коса Брич Трага Моливи Брада Водич Брада И Линија На Косата Контурите Моливи, Брада О?

Црвено СО БАКНЕЖ 3 ПАРЧИЊА Берберски Молив Со Вграден Острилка Работ Линија За Коса Брич Трага Моливи Брада Водич Брада И Линија

DEN 103.84
Залиха
Достапно за нарачка

Црвено Со Бакнеж Професионалниот Берберски Молив е совршена алатка за секој бербер Нашата мазна и пигментирана формула лесно се лизга и се вклопува. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Црвено со бакнеж берберскиот молив е погоден за линии за коса, брада, мустаќи и лакови за веѓи, оставајќи зад себе ладна завршница; вграденото капаче за острилка е погодно за создавање прецизен врв што ја одржува апликацијата лесна и зашилена. ДОКАЗ ЗА ДАМКА : Црвено со Бакнеж Берберските Моливи даваат долготрајна боја отпорна на избледување, можете да ја нанесете на контурите за отсекување на брадата, линиите на косата, израмнувањето на козите или следењето на ајлајнерот. КАКО ДА АПЛИЦИРАТЕ : треба само да го користите за да го нацртате работ за да ве обои, а потоа едноставно да го пронајдете со него. За да завршите, бричете ја областа за да ви даде чист и тесен изглед. ВГРАДЕН ОСТРИЛКА : Овој Берберски Молив 2 во 1 со вграден острилка е лесен и мал, лесен за носење и складирање, дизајнот на капачето за острилка ви овозможува лесно да го користите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат