.

.

Женски Фанки Маица Валани Кратки Ракави Блузи Повик Редовно Се Вклопуваат Графички Печатени Модни Маици Пријатна Екипажот Вратот Блузи

Женски Фанки Маица Валани Кратки Ракави Блузи Повик Редовно Се Вклопуваат Графички Печатени Модни Маици Пријатна Екипажот Вратот

DEN 111.68
Залиха
Достапно за нарачка

кратки ракави врвови за жени Произведено во САД или Увезено. Белешки За Големина!!! : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот!. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал : полиестер, изработен од лесен материјал, меки и погодни за кожата, модните маички за жени се удобни за дишење за носење и го одржуваат вашиот ветер цел ден. Прилика : Совршените слатки кошули се одлични за работа, плажа, канцеларија, божиќ, патување, одмор, одмор, забава, клуб и запознавање.Совршен носете го со фармерки или хеланки .Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа женска кошула. Сите Натпревар : Овој Женски летен врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно носење, костум за сите сезони. Одговараат за пролет, лето, fall. Можете да го усогласите со панталони, фармерки или здолништа за да добиете секојдневен, но стилски изглед. Работата Е Подобра : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Вашето задоволство е нашиот успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!Дајте ни шанса, дајте ви поголема веројатност!. Женски Фанки Маица Валани Кратки Ракави Блузи Повик Редовно Се Вклопуваат Графички Печатени Модни Маици Пријатна Екипажот Вратот Блузи. Здраво, Драг Клиент, (◕ ᴗ ◕ ✿) добредојдовте Во Продавницата "Сунеи" [Нашата Продавница] : Сунеи Е Меѓународен Бренд за облека кој се фокусира на женски кошули, блузи, палто, јакна, кошула, костим за капење, бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, пј сет, итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Информации за производот : Модни Маици За жени Материјал : Полиестер, памучна мешавина, топла кожа пријателска и удобна. Стил : Секојдневен, Модна Сезона : Пролет/Лето/Content Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Кошули Карактеристики : овие женски Маици дефинитивно ќе ве одржуваат удобни цел ден! Ткаенината се чувствува многу добро, ткаенината е мека, Дише и погодна за целодневно носење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат