.

.

4 Парчиња Мувла Од Силиконска Смола Приврзок За Приврзоци МУВЛА ЗА Приврзоци САМОСТОЈНА Подлога Занаети За Калапи За Лиење Калап За Подметнување Глина За Домашна А

4 Парчиња Мувла Од Силиконска Смола Приврзок За Приврзоци МУВЛА ЗА Приврзоци САМОСТОЈНА Подлога Занаети За Калапи За Лиење Калап За Подметнување

DEN 111.84
Залиха
Достапно за нарачка

Различни употреби : калапите за занаети од силиконска смола можат широко да се применат за да се направат различни занаети, да работат со повеќето материјали за леење како полимерна глина, гипс, смола, восок, глина и многу повеќе, само додадете светки или блескави прашоци за да ги направите вашите рачно изработени проекти попривлечни Исклучителен подарок : МУВЛА за приврзоци ЗА приврзоци може ДА направи симпатични привлечности на приврзоци во ваш сопствен стил, како што се приврзоци за клучеви, украси за чанти, накит и други занаети што ги сакаат вашите пријатели или членови на семејството, исклучителен подарок може да ја покаже вашата љубов и грижа. Меки и сигурни : изработени од силикон, овие калапи за леење подлога се меки и сигурни за употреба, мазни по изглед, не се лесни за деформација или кршење, лесни за расклопување и чистење, што може да се нанесува постојано многу пати. Детали за големината : секоја мувла од силиконска епоксидна смола мери околу 2,95 х 2,56 х 0,43 инчи/ 7,5 х 6,5 х 1,1 см, компактна по големина и мала тежина, која нема да зазема многу простор, лесна за складирање, ве молиме проверете ја големината пред да ја купите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат