.

.

Лазмин112 2 парчиња Палец Мек Силиконски Капак Стап Џојстик Контролер Игра Капа, Безжични Контролори Силиконски Аналогни Палецот Стап Капак, ЗА PS5

Лазмин112 2 парчиња Палец Мек Силиконски Капак Стап Џојстик Контролер Игра Капа, Безжични Контролори Силиконски Аналогни Палецот Стап Капак,

DEN 124.48
Залиха
Достапно за нарачка

●Направете Го Вашиот Џојстик Попривлечен●дизајнот со кул текстура додава виталност на вашите гејмери и го прави вашиот џојстик попривлечен ①Подобрете Го Искуството Со Игри ● Зголемете ја висината на контролорот за да ја намалите болката на зглобот, раката и палецот, додека постигнувате попрецизни дејства на играта. ●Лесен за Инсталирање ● потребно е само кратко време за лизгање на парот зафати на палецот преку контролорите постоечки стапчиња за палецот, а потоа добро е да се оди.Специјално дизајниран ЗА ps5 игра џојстик, силиконски аутсорсинг донесе удобно работење.Постојат 4 бои достапни за задоволување на потребите на различни групи луѓе. Quality Callity teration ® ABS И силиконски материјал, поседуваат заштита на животната средина, отпорност на удар и отпорност на гребење. ●По Продажбата На Услуги ● Ако има проблеми со користење или незадоволителни од нашите производи, слободно контактирајте не, нашиот професионален тим за услуги на клиентите ќе ги консултира прашањата со искреност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат