.

.

Пантен Злато Серија Путер-Крем Хидратантна 6.8 Унца Цевка

Пантен Злато Серија Путер-Крем Хидратантна 6.8 Унца Цевка

DEN 60.80
Залиха
Достапно за нарачка

2 Парчиња-6,8 Унца (201мл) Ја Омекнува Косата И Го Скроти Разлетувањето,. Натопена Со Арганово Масло,. За Сува, Оштетена Коса,. Сулфат И Боја Слободен,. Ја Омекнува Косата И Го Скроти Разлетувањето, Натопено Со Масло Од Арган, За Сува, Оштетена Коса, Без Сулфат И Боја, 72-Часовна Влага.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат