.

.

Siskiyou Спортски Нфл Унисекс Tailgater Шпатула И Сол И Бибер Шејкер Во Собата

Siskiyou Спортски Нфл Унисекс Tailgater Шпатула И Сол И Бибер Шејкер Во Собата

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Увезени Официјално лиценциран нфл производ. Шпатулата е нерѓосувачки Челик од 420 степени. Шпатулата има пригоден остар, назабен раб и практичен отворач за шишиња. Комплет од 2 Шејкери во стилот на реплика за вечера со врвни капаци со завртки за лесно полнење. Овој комплет за Орли во филаделфија е одличен додаток За скара Без разлика дали правите скара во дворот, пикник или забава за денот на играта. Нашата шпатула со задна врата навистина ви паѓа во очи со светкави хромирани акценти и живописна дигитална графика На Филаделфија Орли. Шпатулата од нерѓосувачки Челик од 420 степени е тешка, тешка алатка која ќе трае низ годините на забава со задната врата. Шпатулата има отворач за шишиња и остар назабен раб. Во комбинација со нашите тркалезни шејкери за сол и бибер со светла тимска графика и подготвени сте за секој настан за денот на играта. Стаклените шејкери се високи 3,75 инчи, а горните капаци на завртките имаат дупки што пишуваат п И С.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат