.

.

Петунија Кисела Краставица Дното 2-во-1 Одредби Ранец | Дизајниран За Зафатени Родители | Пространа Главна Преграда За Носење Најважни Работи | Дамка Од Маслиново Ма?

Петунија Кисела Краставица Дното 2-во-1 Одредби Ранец | Дизајниран За Зафатени Родители | Пространа Главна Преграда За Носење Најважни

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

ДИЗАЈНИРАН ЗА ЗАФАТЕНИ МАЈКИ : Ранецот 2-во-1 Е дизајниран да носи пумпа за гради со сите додатоци, додека деталите ги чува дискретно подготвени за зафатените мајки По пумпањето, овој ранец лесно преминува во целосно функционално, разноврсно пакување кога ќе завршат деновите на пумпање. Патување : Без разлика дали носите како ранец со поместени прилагодливи ремени или носите со горната рачка, овој ранец ќе ви биде придружник за патување. Доволно простор за носење на сите ваши најважни работи, овој ранец има пространа главна преграда, технолошки оддел со полнење што одговара на компјутер од 17 инчи, како и голем џеб со преден отворен џеб со магнетно затворање. ВНИМАТЕЛНИ ДЕТАЛИ : Патувајте со леснотија Со Резервите 2-во-1 Ранец со прстените д на задната страна што можат да се закачат на количка со штипки за количка или ракав за количка што ви овозможува да се закачите на куфери водоотпорната, лесна за чистење избришлива внатрешност и надворешност штити од тие секојдневни излевања. ПРОИЗВОД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ : компанија фокусирана на потребите и барањата што се развиваат на родителите. Ви носи бестрашно чувство за стил, функција и квалитет на сѐ што создаваат. Бренд сакан од мајки и татковци од целиот свет. ПЕТУНИЈА КИСЕЛА КРАСТАВИЦА ДНОТО : ранци За пелени и торби за рамо плус разноврсни додатоци кои ги одржуваат најважните работи организирани и подготвени, како што се торбички за пакување, козметички кутии, држачи за цуцла, држачи за шишиња и штипки за колички, сите се добро изработени и подготвени за секое излегување од бебе и пошироко.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат