.

.

Јукон 4340 Хром-Моли Замена Оска Комплет За Доџ Дана 60 Предниот Диференцијал со 35 Сплајн

Јукон 4340 Хром-Моли Замена Оска Комплет За Доџ Дана 60 Предниот Диференцијал со 35 Сплајн

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Јукон фронт 4340 хром-Моли замена оска комплет за 79-93 Доџ, Дана 60 со 35 шини Јукон 4340 оските Хром-Моли обезбедуваат до 50% зголемена јачина над оските на залихите за употреба во апликации со екстремни перформанси со големи гуми и високи коњски сили. Оските јуконс 4340 се произведуваат со користење на најнови технологии и најквалитетни материјали за да се обезбеди висока јачина и долг животен век. Овој комплет доаѓа со внатрешни и надворешни оски и за левата и за десната страна заедно со дана у-зглобовите. Ограничената Доживотна гаранција опфаќа дефекти во производството и кршење на оската онолку долго колку што го поседувате возилото.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат