.

.

160 Парчиња Летен Комплет За Вратоврска За Миленичиња Прилагодливи Вратоврски За Кучиња Вратоврски За Мачки Вратоврски За Вратот Овошје Хаваи Летен Стил Миленичињ?

160 Парчиња Летен Комплет За Вратоврска За Миленичиња Прилагодливи Вратоврски За Кучиња Вратоврски За Мачки Вратоврски За Вратот Овошје Хаваи

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет јака за ситници : пакетот содржи 80 парчиња машнички за миленичиња и 80 парчиња вратоврски за миленичиња во различни дезени и бои, вкупно 160 парчиња, доволна количина и разновидни стилови можат да ги задоволат вашите миленици различни потреби за декорација и замена, различни стилови и бои го прават вашето домашно милениче да изгледа слатко и шармантно Квалитетен Материјал : комплетот за вратоврска за кучиња и мачки е изработен од полиестер, кој е мек и мазен за допир, пријателски за кожата, не е лесен за бледнеење и кинење, лесен и удобен за носење, нудејќи им на вашите миленици убави чувства за носење и овие комплети за врски за кучиња може да се применат долго време. Прилагодлива Големина : овие слатки јаки за лакови за миленичиња може да се прилагодат, со пластична тока, погодна за ставање и полетување, комплетот за ремени за миленичиња може лесно да се прилагоди за да одговара на обликот на телото на миленичињата, а прилагодливите опсези на вратоврската за миленичиња и машната се околу 22 см/ 8,7 инчи до 36 см/ 14,2 инчи, погодни за повеќето мали и средни кучиња или мачки; ве Молиме измерете го вратот на миленичињата дебелина пред Нарачување. Хавајски Летен Стил : летниот комплет за вратоврска за миленичиња е дизајниран во хавајски стил, отпечатен со дезени од зелени лисја, цвеќиња, зелени палми, лубеница, ананас, банана, лимон, јагода и така натаму, исполнет со слатка и пријатна атмосфера на летен одмор, овозможувајќи им на вашите миленици да бидат во фокусот на толпата; комплетот за вратоврска за миленичиња е полн со летна атмосфера, додавајќи сјај на вашите миленици лето. Широка Примена : комплетот за машна за кучиња е погоден за носење на вашите прекрасни миленичиња во многу прилики, како што се разни забави, шопинг, свадби, карневали, годишнини, фотографирање, патување, кампување, пешачење, празници, плажи и многу повеќе; Облекување миленичиња со овие прекрасни врски за миленичиња за да присуствувате на различни активности за костими за косплеј, прослави, церемонии и така натаму, што ќе ги натера вашите миленици да станат во фокусот на вниманието и да изгледаат стилски и шармантно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат