.

.

БАЛЕФ Поместена Велосипед Шорцеви Жени 7 Велосипедизам Шорцеви Со Подлога Џебови Анти-Лизга Велосипед Опрема UPF50+

БАЛЕФ Поместена Велосипед Шорцеви Жени 7 Велосипедизам Шорцеви Со Подлога Џебови Анти-Лизга Велосипед Опрема UPF50+

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

80% Најлон, 20% Спандекс Повлечете го затворањето. 7 ИНЧИ Е ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА СЕКОЈА ВИСИНА НА ТЕЛОТО. Поместените шорцеви за велосипеди за жени со оваа должина имаат тенденција да удираат на совршено место. Осигурајте се дека вашите велосипедски шорцеви се доволно долги за да не завршат на најширокиот дел од бутот; шорцевите за велосипеди исто така треба да бидат доволно долги за да спречите триење на голите бутови едни на други и предизвикување осип на триење. ОРИГИНАЛНА ЖЕНСКА ПРОФЕСИОНАЛНА ПЕРНИЦА _ BALEAF AIRIDE : следната генерација линија на 4d обложени велосипедски шорцеви постава дизајнирана да обезбеди крајна удобност и заштита и за велосипедските авантури на пат и надвор од патот со дополнително силиконско засилување, слој со двојна густина, минимален рефус и максимизирање на удобноста. КАЖЕТЕ ЗБОГУМ НА БОЛКАТА и УЖИВАЈТЕ во ВОЗЕЊЕТО : густината на оваа двослојна сунѓерска перница е 50-120 кг/м3. Во споредба со обичните шорцеви за велосипеди, силиконот во перинеумот се додава за да обезбеди поголема заштита. Без разлика дали се почетници или професионални велосипедисти, поддржете најмалку четири часа и 30 милји. ДЕТАЛИТЕ ГО ПРАВАТ ВОЗЕЊЕТО ВЕЛОСИПЕД ПОУДОБНО и ПОУДОБНО : два странични длабоки џебови на овие женски велосипедски шорцеви можат да соберат мобилен телефон од 5,5 инчи и мали најважни работи, како клуч, картичка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат