.

.

Четка За бричење, Четка За Бричење, Професионална, Пренослива, Ergономска, Елегантна, Четка За Бричење Во Салон Композитно Дрво Четка За Чешлање Брада Четка За Бричењ

Четка За бричење, Четка За Бричење, Професионална, Пренослива, Ergономска, Елегантна, Четка За Бричење Во Салон Композитно Дрво

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Чистење на лице : четката за бричење ја зголемува пената на кремот за бричење, така што може да додаде удобен допир и ефикасно ги отстранува остатоците, остатоците, нечистотијата или други работи Искуство Со бричење : ние користиме четка за бричење во салон која обезбедува подобро искуство со бричење, оваа четка може брзо да се исуши и лесно се чисти откако ќе се избричите со неа. Пријатен Изглед : оваа синтетичка четка за бричење е дизајнирана да има appearanceетски пријатен изглед и заоблениот дизајн ја прави рачката лесна за држење. Подарок : оваа алатка за бричење е погодна како многу идеален подарок за момче, тато, сопруг и друг машки пријател на божиќ, роденден и други интересни празници. Сцени : алатката за четка за бричење мажи е многу лесна и пренослива, што е многу погодно за употреба во салон, домашна употреба и патување и ќе бидете задоволни. Спецификација : Тип На Ставка : материјал за Четка За Бричење Во Салон : Вештачка наежвам, Список на композитни дрвени пакувања : Четка за Бричење 1 х.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Salon shaving brush
Material:
Artificial bristle, composite wood
Package List:
1 x Shaving Brush

Купувачи како што избираат