.

.

Сите Ѕвезда Наставник Спорт Тематските Наставник Благодарност Ви Благодариме Налепница Етикети, 40 2 Партија Круг Налепници Со Amandacration, Одлично за Плик Печати &заси?

Сите Ѕвезда Наставник Спорт Тематските Наставник Благодарност Ви Благодариме Налепница Етикети, 40 2 Партија Круг Налепници Со Amandacration,

DEN 1044.80
Залиха
Достапно за нарачка

Преоптоварување со симпатичност : Дизајнирани Од талентирана мајка, овие симпатични налепници имаат тони спорт! Фудбал, кошарка, фудбал, бејзбол и хокеј сите на шарени позадина Ова се одличен начин да ја изразите својата благодарност за фантастичната учебна година на наставниците и училишниот персонал. Аманда Создавање. Оригинален дизајн Од Создавањето На Аманда. Одличен Квалитет : Заборавете на помалите етикети чинци отпечатени на слаба хартија. На 2 инчи Вашата Благодарност До Наставникот На Ол стар Налепниците се поголеми повторно отпечатени на 60# залиха за ултра квалитет. Етикетите на кругот од 2 инчи се совршени за различни намени. Ќе добиете 40 налепници, така што има многу да им дадете на сите. Залепете ги на добри чанти, кутии, ознаки или можете дури и да ги користите како заптивки за пликови на вашите благодарници. Овие забавни налепници ви помагаат да ги координирате сите мали детали за оние кои заслужуваат одредено признание!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат