.

.

ДЕБЕЛ Компјутерски Звучник УСБ Жичен И Безжичен Звучник Стерео Сабвуфер Бумбокс Бас Опкружувачки Звук сандаче 3,5 мм Аудио

ДЕБЕЛ Компјутерски Звучник УСБ Жичен И Безжичен Звучник Стерео Сабвуфер Бумбокс Бас Опкружувачки Звук сандаче 3,5 мм Аудио

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Компактен и тенок дизајн, звучната лента користи нов и подобрен двигател на звукот Оваа звучна лента не само што може да обезбеди јасен звук во широк опсег на звук, туку и да обезбеди 360°3 D опкружувачки звук за вашето слатко домашно кино. Можете да го однесете на активности на отворено или патување, за да можете да слушате во секое време. Поврзете се со паметни телефони и таблети преку Bluetooth за неколку секунди. Звучната лента е совршен подарок За Божиќ, роденден, Денот на Благодарноста итн. Компактен и тенок дизајн, звучната лента користи нов и подобрен двигател на звукот.Оваа звучна лента не само што може да обезбеди јасен звук во широк опсег на звук, туку и да обезбеди 360°3 D опкружувачки звук за вашето слатко домашно кино.Можете да го однесете на активности на отворено или патување, за да можете да слушате во секое време.Поврзете се со паметни телефони и таблети преку Bluetooth за неколку секунди.Звучната лента е совршен подарок За Божиќ, роденден, Денот на Благодарноста итн.

Карактеристики на предлогот

Horn Quantity:
4
Distortion:
0.3%
SNR:
60DB
Output power:
3W
Power supply:
USB/DC 5V
Function:
connect mobile phone, laptop, tablet and desktop computer
Tuning:
Button
Weight:
about 0.9kg
Package Include:
1* Sound bar :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Made of wood materials, sturdy and durable, wear and corrosion resistant, anti-fall, so the sound bar can be used for a long time. :

Купувачи како што избираат