.

.

Тенка Сина Линија Прстен Полицаец Накит Полицаец Свест Подароци За Тато Брат Мајка Сопруга Сестра Подарок За Поддршка

Тенка Сина Линија Прстен Полицаец Накит Полицаец Свест Подароци За Тато Брат Мајка Сопруга Сестра Подарок За Поддршка

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овој прекрасен прстен е совршен за покажување на вашата гордост за вашиот полицаец Покажете ја вашата поддршка за мажите и жените во сино. Едноставно парче накит што кажува се. Поддржете ги нашите мажи и жени во сино со овој едноставен, лесен прстен со тенка сина линија со врежаната Сестра / Сопруг / Пријател / Син / Татко / Брат / Дечко / Сопруга / Баба / Девојка / Ќерка / Мајка / Дедо . Поддржете ги нашите мажи и жени во сино со овој едноставен, лесен прстен. Тенката сина линија е симбол што ја претставува нашата поддршка за спроведување на законот нашиот закон. Овој Полициски прстен е совршен подарок За Полициска Сопруга, Полициска Девојка, Полициска Мајка, Полициска Ќерка, Член На Семејството, Пријател Или Секој Чиј Херој Носи Сино. Големина : овој прстен може да се прилагоди според вашите сопствени прсти, погоден за носење на повеќето луѓе. Материјал : модниот накит од нерѓосувачки челик е вашиот најдобар choice.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат