.

.

Бокел 502-0300Р Стаклено Шише За Хибридизација Со Црвено Капаче, 35мм Дијаметар х 300мм Висина

Бокел 502-0300Р Стаклено Шише За Хибридизација Со Црвено Капаче, 35мм Дијаметар х 300мм Висина

DEN 3338.40
Залиха
Достапно за нарачка

Стаклено шише за хибридизација со црвено капаче за употреба Со Големи Печки За Хибридизација На Бокел И Малку ИСТРЕЛ (се продаваат одделно) 35мм во дијаметар, 300мм во висина. Пакет од двајца. Земја на потекло : Сад. Boekel Sciencial произведува лабораториска опрема како што се инкубатори, шејкери, ротатори и водени бањи. Компанијата, основана во 1868 година и со седиште Во Фестервил, ПА, ги исполнува стандардите на Меѓународната Организација за Стандардизација (ИСО) 9001 : 2008 и 13485 : 2003 година.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат