.

.

Женски Компресивни Кошули Женски Екипаж Вратот Маица Капа Ракав Лабави Врвови Еднобојни Маици Со Долги Ракави за

Женски Компресивни Кошули Женски Екипаж Вратот Маица Капа Ракав Лабави Врвови Еднобојни Маици Со Долги Ракави за

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено. 7-15 дена испорака. Материјал Овие Женски Летни Врвови Се Направени Од 80% Памук 20% Полиестер. Ткаенината Е Мека И Удобна Лесна И Дише. Карактеристики Краток Ракав На Екипажот Секојдневна Кошула, едноставна и Обична,може Да Ги Покрие сите Форми на Телото,да покаже Дека Вашата Убавина Доаѓа Со Различен Изглед Од Удобен до Шик и Стилски. Повод Совршен За Секојдневниот Живот, Семеен Собир, забава, Плажа,Одмор, канцеларија или Какви било Специјални Прилики Погодни За Пролет,Лето или Aut, зима. Услуга Ние Сме Толку Уверени Дека Ќе Ја Сакаш Нашата Облека.Ако Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Можеме Да Ви Дадеме Целосна Или Размена за Подобра Големина за вас.Само Контактирајте Ако Се Случиле Некои Проблеми. Облека НЕГА Рачно Перење И Машина За Перење, Сува Чиста. Женски Компресивни Кошули Женски Екипаж Вратот Маица Капа Ракав Лабави Врвови Еднобојни Маици Со Долги Ракави За Женаовој летен секојдневен врв е дизајниран Со V врат исто така сличен На U вратот деколтето не е премногу ниско може да ја покаже вашата прекрасна клучна коска можете да носите и ѓердани или други украси што ќе ве направат поелегантни и шармантни. Исто така, дизајнот на капачиња со кратки ракави го прави овој врв совршен за лето ќе направи да изгледате поладно. Ткаенина 60%полиестер 35%вискоза 5%спандекс материјалот е мазен и лесен и не гледа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат