.

.

Мираж Миленичиња Производи 14-Инчен Попаметни Од Повеќето Луѓе Екран Печатени Кошули За Кучиња, Големи, Сиви

Мираж Миленичиња Производи 14-Инчен Попаметни Од Повеќето Луѓе Екран Печатени Кошули За Кучиња, Големи, Сиви

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одговара на 12" вратот, 18 " дебелина Машинско перење внатре кон надвор за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку растеглива ткаенина за удобно вклопување. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат