.

.

Haieshop Мачка Дрво Кондо Гребење Пост Мачка Кула Мачка Кула Со Кадифен Седалата Сисал Покриени Гребење Мислења За Мачки Мулти-Ниво Мачка Дрво Мачка Кула Активност Цен

Haieshop Мачка Дрво Кондо Гребење Пост Мачка Кула Мачка Кула Со Кадифен Седалата Сисал Покриени Гребење Мислења За Мачки Мулти-Ниво Мачка

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Удобно : Меките кадифени костуми со подигнат раб обезбедуваат пријатна платформа за гушкање на вашето маче, вашите мачки можат да се потпрат на главата додека гледаат над куќата, им обезбедува на мачките удобни и топли места за одмор и спиење Премиум Материјал : Конструиран од врвна плоча за честички и мек кадифен што е безбеден за вашите мачки, секој столб за мачки доаѓа со повеќе столпчиња обложени со природно сисално јаже, кое е многу еластично, но доволно силно за да издржи постојани гребнатини. Цврста и Стабилна : Супер цврста конструкција, добро избалансиран дизајн, силна основа, може да седи безбедно до ѕидот без лулање, вашите мачки можат лесно и безбедно да скокаат на или надвор од овој столб за гребење. Дизајнот на дрвото мачка е погоден за мачките да гребеат, да се искачуваат на планини, да спијат и да вежбаат. Дрвото мачка може подобро да ја разликува областа на активност помеѓу вас и мачката. Лесен За Составување И Убав Изглед : Лесен за составување со вклучени алатки и упатства. И дизајнот е убав и модерен, така што може совршено да се вклопи во аголот на вашата дневна соба и да оди добро со вашиот декор. Име : Материјал за рамка за качување мачки : иверица + Кадифен Големина : 60х40х110см Боја : Беж Забелешка : овој производ продава само резерви за домашни миленици, а производот не содржи други украси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат