.

.

МОДЕНГКОНГЈИАН ЦА Одобрена Торба За Тоалет, 3 Парчиња Јасни Тоалети Торби Со Големина На Кварт Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, носете Торба Во С

МОДЕНГКОНГЈИАН ЦА Одобрена Торба За Тоалет, 3 Парчиња Јасни Тоалети Торби Со Големина На Кварт Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одобрени Од ТСА 7,7 х 5,9 х 2,5 инчи јасна тоалетна торба строго следете го правилото 3-1-1 течности за рачна торба на сите авиокомпании, за да можете лесно и брзо да поминете низ безбедноста на аеродромот ①Видете-иако и Засилени Шевови●Изработени од 0,6 мм дебел транспарентен пвц, еколошки за брзо гледање и добивање предмети. Засилените шевови спречуваат пукање и ефикасно ги намалуваат течностите што истекуваат од оваа кеса.(патентот не е водоотпорен). ●Висококвалитетни и Повеќекратно Употребливи ● Цврстите метални патенти работат непречено и можат цврсто да се затворат. Силната дебелина ја прави торбата потрајна и лесна за чистење, таа е еднократно. ●Пренослив и Лесен, Совршен За чување шишиња за патување, исто така одличен за чување козметика, тоалети, играчки и мали работи.Оваа торба со големина на кварт е само 0,13 фунти, совршена големина за да се вклопи во вашиот рачен багаж за патување или одмор. `+Совршен Избор За Подарок Ќе добиете 3 ПАРЧИЊА тоалетни торби целосно во едно пакување, доволно количество за ваша употреба и ќе ги споделите со вашите семејства, пријатели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат