.

.

ЖИЦА ВО СОБАТА, УЛТРА 40 ПЕРФ СБФ, БЛУ 73676

ЖИЦА ВО СОБАТА, УЛТРА 40 ПЕРФ СБФ, БЛУ 73676

DEN 1518.40
Залиха
Достапно за нарачка

Ултра 40 Прилагодено Одговара Жица Во собата, Сина Жица, Без Ракави, Форд 289-302 НЕ-HEI Рентабилна верзија на нашата Трка докажана Ултра 40 Тркачка Жица, без топлински ракави. 65мм дијаметар жица со 40 оми на отпор на нога. Комплетни, подготвени за инсталирање комплети достапни за специфични мотори. Жица за секој цилиндар е означена. SBF 289-302 Ултра 40 Палење Жица Во собата, НЕ-HEI, 135 Степени. Подигање, Без Ракави, сина жица.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат