.

.

Безжичен Глушец На полнење За MacBook Pro/ Air, Bluetooth Глушец за Лаптоп/КОМПЈУТЕР/Mac/iPad pro/Компјутер

Безжичен Глушец На полнење За MacBook Pro/ Air, Bluetooth Глушец за Лаптоп/КОМПЈУТЕР/Mac/iPad pro/Компјутер

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[НАЈДОБАР КОМПАТИБИЛЕН BLUETOOTH 40 ЧИП] - Компатибилен со повеќе од 99% bluetooth уреди. Поврзете Рампа 10.7 Инчен 2018, Рампа 9.7 2017, Рампа Про 12.7", Подлога Воздух 10.5 / Воздух 2, Рампа мини 5/ 4, Телефон 11 Про Макс, Телефон 11 Про, Телефон 11, Телефон Хс Макс итн.(Забелешка : Ажуриран Систем На Падос 13 и i OS 13 или погоре, И вклучете го qu°Assistive Touch qur) КОМПЈУТЕР, Macbook pro air 2012/re 2017/2018/2019 лаптоп, тетратка, MAC OS; Поддршка Win7 Win8 Win10 Linux OS X ИЛИ Android таблет. ●Пријателски За Кожата За Удобност ● Глувчето Со Тивок клик со класичен дизајн со завршна обработка против отпечатоци од прсти ја нуди вашата рака максимална поддршка и удобност. Цврстото гумено тркало за лизгање против лизгање гарантира дека вашата рака нема да се лизне при лизгање. ●Оптички Безжичен Глушец На полнење ● Вградената издржлива литиумска батерија од 450m Ah може да трае до 500 часа по целосно полнење, а времето на подготвеност е супер долго со режимот за автоматско спиење и будење. Лесно се полни преку вклучениот USB кабел, нема потреба да ја менувате батеријата. ● БЕЗ БУЧАВА ● тивок клик звук при притискање на копчињата, што ве оддалечува од грижата дека ќе ги вознемирувате другите, особено дома додека другите членови на семејството се одмараат, за да можете да останете фокусирани на вашата работа. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ : една година гаранција за квалитет за овој блутут глушец од ЗЕРУ. 1 Уреди За Поддршка, Вклучувајќи : Windows,Android,Macbook Серија Серија Рампа Серија (Забелешка : Ажуриран Систем НА PAD OS 13 Или Погоре и вклучете го "Асистивниот Допир" што треба да ја отворите функцијата на "Assistive Touch" со следниве чекори за да го поставите : Поставување - Пристапност - Assistive Touch )Нова Рампа 10.7 Инчен 2018, Рампа 9.7 2017, Pad Pro 12.7", Подлога Воздух 10.5 / Воздух 2, Рампа мини 5/ 4.Телефонска Серија ( Забелешка : Ажуриран Систем на i OS * bluetooth верзија : Bluetooth 4.0* Фотоелектрична резолуција : 3 прилагодливо ниво НА DPI (1000 / 1200 / 1600 DPI) Како да го користите Bluetooth глувчето : 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат