.

.

Швајцарски Дијамант Тврд Анодизиран Голем Индукциски Компатибилен 3 Литри Нелеплив Соте Тава Со Покривка-Рерна И Машина За Миење Садови Безбедно, 9,5 Инчи

Швајцарски Дијамант Тврд Анодизиран Голем Индукциски Компатибилен 3 Литри Нелеплив Соте Тава Со Покривка-Рерна И Машина За Миење Садови Безбедно,

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Исклучително Искуство-Нашата тава за пржење длабока 3 литри со капак е совршена за различни јадења Создадете го вашиот омилен оброк без да се грижите за лепење или неуредно чистење со нашата елоксирана обвивка. Квалитет Што Трае - елоксираното алуминиумско тело е стврднато на двојно поголема јачина од нерѓосувачки челик и е отпорно на корозија, искривување и свиткување. Дури И Топлина = Дури И Готвење-Без разлика дали карамелизирате кромид или пржете месо, никогаш нема да мора да се грижите за ладни точки со анодизирани швајцарски Дијамантски тави. Нелепливиот слој и алуминиумското тело на нашата тава рамномерно ќе ја распределат топлината од раб до раб. Удобно Готвење-Секоја тава за пржење доаѓа со вентилиран капак од калено стакло и ergономски рачки. Од Плочата за Готвење до Рерната - нашата длабока тава е компатибилна со сите плочи за готвење, вклучувајќи индукција, гас, електрична енергија, халоген и керамика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат