.

.

Колтен Китоловец П28445 Парапост Плус П284 Рефил Пост, Големина 4.5, Сина, Титаниум

Колтен Китоловец П28445 Парапост Плус П284 Рефил Пост, Големина 4.5, Сина, Титаниум

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спиралните флејти обезбедуваат одлично проветрување на вишокот цемент и отпорност на ротација Системот е достапен во нерѓосувачки челик и легура на титаниум. Пасивно зацементиран systemодонтски пост систем за директна пост и основна техника на акумулација. Земја на потекло : Сад. Парапост Плус е цилиндричен, пасивно зацементиран systemодонтски пост систем за техника на директно поставување и акумулација на јадрото. Спиралните флејти обезбедуваат одлично проветрување на вишокот цемент и отпорност на ротација. Системот е достапен во нерѓосувачки челик и легура на титаниум.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат