.

.

VEVOR Индустриски Ултразвук Почиста Со Дигитален Тајмер&засилувач;Грејач Ултразвук Почиста За Клуч Алатки Индустриски Делови Ментална Апарат &засилувач; изонски Ул?

VEVOR Индустриски Ултразвук Почиста Со Дигитален Тајмер&засилувач;Грејач Ултразвук Почиста За Клуч Алатки Индустриски Делови Ментална Апарат

DEN 328.00
Залиха
Достапно за нарачка

Производ 1 : Моќен Ефект На Чистење : машината поседува фреквенција на ултразвучно чистење 40k Hz, најпогодна фреквенција, со ултразвучна моќност 480 W и моќност НА греење 500 W дизајнот на научниот параметар на фреквенцијата и моќноста може ефикасно да ги направи вашите скапоцености и предмети чисти како и секогаш без никаква штета. Производ 1 : Напредна Технологија На Трансдуцерот : машината за Чистење овозможува 8 напредни трансдуцери(8x60 W=480 W), опремена со сендвич пиезоелектрична структура на трансдуцерот. Трансдуцерите со најнова технологија можат значително да ја подобрат ефикасноста на чистењето. Производ 1 : Специјален Дизајн На Капацитет : Капацитет 22Л Со Големина На Резервоарот : 20, 9х12, 8х5, 9,изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304,кој е потрајен и поцврст да трае многу години,доаѓајќи со соодветна корпа за чување на вашата монета,прстен,дијамант,накит, часовници и мали делови на место. Производ 1 : Дигитален Контролен Панел : машината за Чистење има дигитален дисплеј за прецизно време и контрола на температурата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат