.

.

БМЗ Лесни Сабји За Возрасни Војна На Ѕвездите, Мазна Замав RGB 15 Бои &засилувач; 12 Звучни Фонтови Променливи | ДВИЖЕЊЕ Контролирани ДЕВИЗЕН Курс Тежок Дуел Lightsaber За Мо

БМЗ Лесни Сабји За Возрасни Војна На Ѕвездите, Мазна Замав RGB 15 Бои &засилувач; 12 Звучни Фонтови Променливи | ДВИЖЕЊЕ Контролирани

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

`+Мазни Ефекти на Замавнување бмззно мазна замавнувачка светлосна сабја го користи најновиот надграден супер чувствителен чип, кога ја замавнувате светлосната сабја, светлосната сабја ќе симулира употреба на сцената за да ја ослободи најреалната чувствителност на движење Тонот, јачината на звукот и промените на бојата ќе бидат одредени од силата и брзината на вашиот замав, давајќи ви најреално борбено искуство. За Разлика од обичните светлосни сабји кои можат да се вклучуваат и исклучуваат само со притискање на копче, Bmzfuly Force FX Lightsaber може да се активира и со контрола на гестот, како што е со туркање, влечење, извртување или замавнување за да се вклучи или исклучи сечилото за деактивирање, како и подобрени ефекти на синхронизација на звук и светлина. Протресете ја рачката за да направите вашата светлосна сабја да изгледа уште помодерно и поинаку. ●Реални Звучни И Светлосни Ефекти● ① светлосната сабја има до 15 видови бесконечни промени во бојата, како и мемориска функција, ②12 видови ефекти НА HD звучен фонт; ①3 видови режими на трепкање на светлина; ① поставки за јачина на звук (висока, средна, ниска, неми). RGB light dueling saber комбинира специјални борбени звучни ефекти и режими на трепкање за да ви даде живописно и реално искуство во битката. ●Метална Алуминиумска Рачка + Цврсто Сечило За КОМПЈУТЕР} рачката на светлосната сабја е изработена од цврста и лесна алуминиумска легура за максимална издржливост и долговечност, и нема да мора да купувате дополнителни светлосни сабји во годините што доаѓаат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат