.

.

ГЕНЕЛ 50 парчиња Трајни 4 Пластични Двојна Глави Шприц Екран Случај Отворање Прачка Алатка За Мобилен Телефон Лаптоп Расклопување Поправка

ГЕНЕЛ 50 парчиња Трајни 4 Пластични Двојна Глави Шприц Екран Случај Отворање Прачка Алатка За Мобилен Телефон Лаптоп Расклопување

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Должина : 100мм (4"), Материјал : абс пластика Двојните Глави, Антистатички, можат да се користат во ргуубопитните чувствителни компоненти. Широко се користи во мобилни телефони, лаптоп, таблет лцд екран случај и други електроника. Пакетот Вклучува : 50 парчиња Двојна Глави Шприц. * 100% нови * Двојни Глави * алатката за отворање на екранот може да ги отвори повеќето екрани на мобилни телефони, Куќиште, Лаптоп без оштетување. * Потребна е професионална вештина за поправка на телефони или други со алатки , ве молиме бидете внимателни * Големина : должина прибл : 100мм (4") * Тежина : приближно 8г/компјутери * Боја : Бела.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат