.

.

Пилинг Ракавици За Бања Пилинг За Тело Луфа Сунѓер, Луксузни Спа Ракавици За Раце Мртви Ракавици За Отстранување На Клетките На Кожата, Чистач За Масажа За Туширање

Пилинг Ракавици За Бања Пилинг За Тело Луфа Сунѓер, Луксузни Спа Ракавици За Раце Мртви Ракавици За Отстранување На Клетките На Кожата,

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Добра еластичност, погодна за сите возрасни возрасти и големини Погоден за сите кожи, отстранете ги мртвите клетки на кожата, стимулирајќи ја циркулацијата на крвта. Заштеда на најмалку 50% за крем за тело, подобро богат со пена. Двојни Страни Дизајн, со погодност висат јаже. Брзо Сушење Издржлив Материјал. ПИЛИНГ и РЕЛАКСИРАЊЕ - Помага да ја истриете најоддалечената површина на вашата кожа и да ги отстраните мртвите клетки од кожата. Ревитализирајте го вашето тело и ум со масирање на стресот со овие ракавици за капење, истовремено стимулирајќи ја циркулацијата на крвта. Различни бои можат да помогнат да се олесни расположението, различни бои за вашите семејства. ЗА ВАШАТА ЧИСТА, ЗДРАВСТВЕНА И МЕКА КОЖА-Работи за сите типови кожа (особено за сува, мрсна или груба кожа), ви помага во борбата против акните, осипите, егземата и многу повеќе. Не плашете се да навлажнете ако имате чувствителна или посува кожа. Совршен за чистење и пилинг на вратот, рамената, стапалата и други области. Лесните И УДОБНИ Текстурирани белезници се еластични за истегнување, погодни за левата и десната рака со најголема големина. Добар избор за целото семејство. Еластичниот зглоб обезбедува совршено вклопување и спречува лизгање на ракавицата. Одлично со сапун, пилинг за тело, гелови за туширање или морски соли.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат