.

.

Безвоздушна Пумпа тегла, 6 ПАРЧИЊА Крем Тегла Вакуумско Шише Што Може Да Се Полнат Контејнери За Патување За Тоалети, Шишиња Безвоздушна Пумпа За Лосиони И Креми

Безвоздушна Пумпа тегла, 6 ПАРЧИЊА Крем Тегла Вакуумско Шише Што Може Да Се Полнат Контејнери За Патување За Тоалети, Шишиња Безвоздушна

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

[6 ПАРЧИЊА Безвоздушна Пумпа тегла] : тса стандардна големина за преземање на авион, кој е пренослив совршен за патување Можете да ги оставите сите за себе, или да ги споделите со пријателите, семејството или колегите!. [ Висококвалитетен Материјал] : теглата Со пумпа Без Воздух е изработена од висококвалитетна проѕирна акрилна киселина, отпорна е на абење и не е лесна за оштетување, ефикасно спречувајќи истекување на производите за нега на кожата. [Шише Безвоздушна Пумпа] : вакуумската пумпа под притисок е дизајнирана за ефикасно изолирање на штетниот воздух и другите нечистотии, што може да го продолжи рокот на траење и да биде чиста и санитарна. [Широка Употреба] : вакуумското шише Со Крем тегла е погодно за полнење лосион, крем за лице, крем за раце, шампон и други тоалети, а не за течности. Може да се рециклира многу пати откако повторно ќе се исчисти. [Забелешка] : кога користите, прво наполнете го горниот дел од резервоарот со производот, а потоа притиснете го неколку пати за да го отстраните вишокот воздух.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат