.

.

КАЗЕНКОНТРОС-Додатоци За Решетки [44 Парчиња] - Совршен Комплет Додатоци За Решетки со Комплет За Чистење-Додатоци ЗА Скара За Решетки Од Блекстоун-Комплет Шпатула З

КАЗЕНКОНТРОС-Додатоци За Решетки [44 Парчиња] - Совршен Комплет Додатоци За Решетки со Комплет За Чистење-Додатоци ЗА Скара За Решетки

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ-Нашиот комплет за додатоци за решетки е изработен од нерѓосувачки челик премиум 304, за да ви овозможи долгогодишна забава со нашите додатоци за скара Комплетот за додатоци за решетки е исто така компатибилен со решетки Од Блекстоун!. Вклучен е сет за ЧИСТЕЊЕ-не само додатоците за решетката, туку и вашата решетка лесно ќе се исчисти, благодарение на нашиот вклучен сет за чистење на решетката. Со овој сет вашата решетка ќе биде чиста за само неколку минути!. ●СОВРШЕН КОМПЛЕТ-комплетот додатоци За скара Casencontros е најкомплетниот комплет за вашата решетка. Вклучува шпатули, клешти за скара, вилушки за скара, прстени од јајца, хеликоптери, гребење, куки, раженчиња и многу повеќе!. ●ЗА ЧИСТ ВКУС-со нашиот висококвалитетен сет за скара секоја вечер на скара ќе биде вистински успех. Скарата не само што е многу позабавна, туку и храната е совршена секој пат!. ● НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ-сакаме да ја донесеме вашата одлука што е можно поедноставно : ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со нашиот комплет за решетки, ние сме среќни да го почитуваме 30-дневното ветување за враќање на парите, кое вклучува враќање на превозот!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат