.

.

БРХЕ Пинк Патување Торбичка Додатоци Комплет За Прекинувач Лајт, Хард Заштитни Покритие Кожата Школка Со Штанд, Стакло Заштитник На Екранот, Палецот Зафат Капи 9 во

БРХЕ Пинк Патување Торбичка Додатоци Комплет За Прекинувач Лајт, Хард Заштитни Покритие Кожата Школка Со Штанд, Стакло Заштитник На Екранот,

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Qustra 9 во 1 € додатоци комплет кој му дава На Вашиот Прекинувач Lite конзола Ултра заштита Нашата заштитна футрола Свикт лајт има уникатен дизајн со глава на патент од цвет од цреша. Прекрасната розова боја го прави вашиот прекинувач лајт уникатен. Quisth quality Pu Материјал Торбичка За Носење Que Користејќи висококвалитетни стп материјали, светлата и тврда надворешност ја обезбедуваат заштитата на вашиот уред од вода, прашина и гребење. Крпа против бричење на внатрешниот слој за да го заштитите Вашиот Прекинувач лајт од бричење. 8 вградените држачи за складирање картички за игри ви овозможуваат да ги земете омилените игри во движење. Quickstand Поддржува Заштитен Капак●Заштитете Го Вашиот Прекинувач Лајт со лесен, Мазен и отпорен на удари случај! Капакот е изработен од компјутерски материјали, дводелниот дизајн го олеснува инсталирањето и отстранувањето. Вградениот држач за удари гарантира Дека Прекинувачот Може да се користи исправено за стабилно играње без раце во агли со повеќе гледања. Qulestrable provertable Рака Ремен И Рамо Ремен Доаѓа со силиконски рака ремен (7.4 инчен) и прилагодлива должина најлон крпа рамо ремен (24-47 инчи). Можете безбедно да го држите во рака или да го носите на рамо. Qulture quold Заштита Додатоци Комплет За Nintendo Switch Lite€заштитникот на екранот од калено стакло е ултра јасен И 9h цврстина добро го штити екранот на Прекинувачот од дневни капки, гребнатини, гребнатини и ја одржува оригиналната чувствителност на екранот на допир. Симпатична мачка канџи и палецот зафат капи за подобрување на искуството на аналогни стап, добие повеќе Прецизност. ВО БРХЕ, веруваме дека сме подобар бренд кога сите наши клиенти се задоволни. 1x Симпатична Торбичка за Носење за Nintendo Switch lite. 1x Розова Заштитна Обвивка Со Штанд.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат