.

.

Слушалки За Уши за Спиење Hearprotek Лесни Меки Слушалки За Намалување На Бучавата Жични Со Микрофон И Контрола на Јачината на Звукот, Слушалки За Слободен Сон Од 3,5 мм З?

Слушалки За Уши за Спиење Hearprotek Лесни Меки Слушалки За Намалување На Бучавата Жични Со Микрофон И Контрола на Јачината на Звукот,

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

[Супер Удобна потреба треба да спиете на грб, страничниот сон исто така може да добие добра ноќ Слушалката го задржува сообраќајниот шум, бучавата од соседот, отчукувањето на часовникот, бучавата од канцеларијата од вашето уво, а музиката ќе го смири стресот од целиот ден. [Издржливите мора да се грижат за оштетување од држењето на спиењето или заплеткувањето. Екстра долгата тенка жица ОД 125 СМ нема да го ограничи и вашето движење. [Широка Компатибилност] со приклучок од 3,5 мм, одговара на секој стандарден аудио уред, лесно можете да заспиете на вашата омилена музика, аудио книги, подкасти и смирувачки звуци. [Контрола на Повеќе Копчиња] Карактеристики со контрола на 3 копчиња, можете лесно да ја префрлите музиката и да одговорите/одбиете телефонски повик на врвот на прстот. Можете да го смирите вашиот уморен ум и да уживате во мирен сон слушајќи бел шум или смирувачка музика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат