.

.

Токо Ски Менгеме Трка, Жолта, Голема

Токо Ски Менгеме Трка, Жолта, Голема

DEN 2240.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сите метални 3-парче ски менгеме Централната клешта се прилагодува на врзувањето на стегачот или плочата работи на сите скии. Дизајниран за стегање на врзиви или плочи за подигање ширината на скијањето не е проблем. Поддржувачите на врвот и опашката со фиксна висина ќе сместат скии под агли од 90 или 60 степени за работа на страничниот раб. Вклучува два држачи за сопирачки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат