.

.

Bf2jk Три Пакет-Држач За Држач За Држач За Телефони За Паметни Телефони, Таблети,Влошки-Цвет Од Мандала

Bf2jk Три Пакет-Држач За Држач За Држач За Телефони За Паметни Телефони, Таблети,Влошки-Цвет Од Мандала

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Три Парчиња Метален Прстен + 3м лепило. Компатибилен со повеќето мобилни телефони како што се iphone,Samsung и Други Паметни Телефони. Обезбедување на целосна заштита за вашиот телефон и спречување на куќиштето на телефонот од секојдневно оштетување и гребнатини. 100% гаранција за квалитет.Ние ќе ви служиме со сето свое срце.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат