.

.

Јака Со Пластична Спојка - Цреши Расфрлани/Вертикална Лента Бела/Црна/Сива-1,5 Широк-Се Вклопува 16-23 Врат-Медиум

Јака Со Пластична Спојка - Цреши Расфрлани/Вертикална Лента Бела/Црна/Сива-1,5 Широк-Се Вклопува 16-23 Врат-Медиум

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одговара на 16-23" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање. Живописна и смела, оваа прекрасна, полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е официјално лиценциран со Тока Надолу.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат