.

.

Skenlihfeng 20 Парчиња Кабел Заштитник за iPhone/ipad USB Кабел, Пластични Кабел Заштитници Симпатична Пијат Овошје Диносаурус Животни Полнење Кабел Чувар, Телефон Додаток Заш?

Skenlihfeng 20 Парчиња Кабел Заштитник за iPhone/ipad USB Кабел, Пластични Кабел Заштитници Симпатична Пијат Овошје Диносаурус

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пакет вклучувајќи : 20 ПАРЧИЊА USB кабел заштитници, 20 различни стилови содржат Пијалоци, овошје, чоколади и диносаурус ЗАБЕЛЕШКА : овој производ е погоден за iphone/ipad оригинални USB полнач кабли. Симпатична и практична : симпатичен и симпатичен изглед, може да го заштити вашиот кабел, спречува исклучување на кабелот.Можете да ги ставите на жиците во секое време без да мора често да ги отстранувате. Големина : околу 2,5 см/1"- 3,5 см/1,4" во должина, доволно мини за да земете каде било и лесен за инсталирање и отстранување. Материјал : изработен од ПВЦ, многу силен и има долг работен век. Овие кабел заштитници симпатична форма ќе бидат одлични украси за вашиот кабел, ве натера да имате добро расположение при полнење. Идеја за подарок : Симпатичниот заштитник на кабелот исто така може да биде мал подарок за какви било настани, или како забава, секој ќе биде привлечен од нивниот симпатичен изглед.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат