.

.

имовеј Детска Водоотпорна Камера, Роденденски Играчки За Девојчиња Подводна Дигитална Видео Камера За Девојчиња со Повеќе Додатоци, HD Детска Камера за 3-12 Години Д?

имовеј Детска Водоотпорна Камера, Роденденски Играчки За Девојчиња Подводна Дигитална Видео Камера За Девојчиња со Повеќе Додатоци, HD Детска Камера

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

●Совршени Празнични Подароци За Деца : дали некогаш сте размислувале да им дозволите на вашите деца да имаат своја камера? имовеј детска водоотпорна камера наменета за момчиња од 3-12 години, која прави фотографии ОД 8 МЕГАВАТИ и снима видеа ОД 1080П Големина погодна за деца едноставен начин на употреба направете ги детските камери најдобриот роденденски божиќен подарок за деца. ①Позабавни Начини За Играње : за најмалите, камерата за шипки може да се стави во силиконска кутија со дарежливи рачки, за лесно држење и употреба. Покрај тоа, играчката за детска камера имовеј е опремена и со разноврсен комплет за монтирање, што ја прави детската подводна камера идеална за плажи, нуркање, пливање, рафтинг, нуркање, сурфање и многу повеќе. ●Детски Подводни Играчки За Камера Q : ако вашето малечко сака да плива, видео камерата за деца i Moway може да биде совршен избор за нив да ја користат во нивните летни авантури. Со куќиштето, оваа камера за играчки може да снима слики и видеа во вода до 100 стапки. Тоа е прилично неверојатна карактеристика сам го прави овој производ совршен подарок за вашиот пливач. ●Mp3 Плеер И Забавни Филтри● : камера која исто така пушта музика? Кое дете не би го сакало тоа? Можеби не е неопходна карактеристика, но тоа е убав додаток.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат