.

.

Сет За Прибор За Јадење Јапонски Сини Керамички Чинии За Храна Дебели Усни Чинија За Вечера Чинија За Салата Чинија За Чинија Правоаголник Чинија За Јадење Чинија ?

Сет За Прибор За Јадење Јапонски Сини Керамички Чинии За Храна Дебели Усни Чинија За Вечера Чинија За Салата Чинија За Чинија

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Занает за пукање мраз : Кога сте уморни од обични садови, овој креативен прибор за јадење ќе ви даде ново визуелно чувство Секој детал е прецизно рафиниран во нежен порцелан, така што допирот на три оброци е-уживањето во уметноста и животот не е само едноставно како живеењето. Сините ледени пукнатини се слични на површината на стаклото, кристално јасни и светли; елегантните сини ледени пукнатини имаат благороден низок клуч, а отпуштениот прибор секогаш има различна убавина, длабока боја и додава ретро шарм. Ја поминавме оваа серија и почнавме да копнееме по многу сценографии. Копнеж за океанот, езерата, плажите, маглата, планините.Прекрасната глетка е содржана во ова расположение во боја, толку елегантно, толку светло. Се пука на висока температура, порцеланот е нежен и мазен, лесен за чистење, бојата е кристално јасна и светла и нема да избледи по долготрајна употреба. Феи често изгледа и практично една серија, различни форми и повеќе спецификации за интимно задоволување на вашите потреби. Занает за пукање мраз : Кога сте уморни од обични садови, овој креативен прибор за јадење ќе ви даде ново визуелно чувство. Секој детал е прецизно рафиниран во нежен порцелан, така што допирот на три оброци е-уживањето во уметноста и животот не е само едноставно како живеењето. Сините ледени пукнатини се слични на површината на стаклото, кристално јасни и светли; елегантните сини ледени пукнатини имаат благороден низок клуч, а отпуштениот прибор секогаш има различна убавина, длабока боја и додава ретро шарм. Ја поминавме оваа серија и почнавме да копнееме по многу сценографии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат