.

.

Шангју Издржлива Четка За Тоалет И Држач Исклучителна Пластична Четка За Тоалет Дебела Четка За Четка За Чистење Во Домаќинството Четка За Тоалет Едноставно И Пра?

Шангју Издржлива Четка За Тоалет И Држач Исклучителна Пластична Четка За Тоалет Дебела Четка За Четка За Чистење Во Домаќинството

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Четката за тоалет не Е Само Цврста, Туку И Со Подобра Цврстина Главата На Четката Што Може Да се Свитка е Во Состојба Да Ги Исчисти сите Области во тоалетот, Особено Жлебовите. Едноставен и Елегантен Дизајн Е Погоден За Секоја Бања, Ова е Неопходен Додаток за Чистење На Бања. Компактниот Дизајн За Заштеда на Простор Ја Крие Вашата Четка за Тоалет и Обезбедува Санитарно Складирање. Главата На Четката На Овој Производ Може Да се Отстрани За Лесна Замена. Главата На Четката на Четката За Тоалет Е Дизајнирана Како Мека Коса, Која не Ја Оштетува Глазурата на Тоалетот, Има Способност За Чистење и Лесно Се Чисти. Производот е Симпатичен и Дарежлив, Стилски и Исклучителен, Едноставен и Практичен. Четката за тоалет не Е Само Цврста, Туку И Со Подобра Цврстина. Главата На Четката Што Може Да се Свитка е Во Состојба Да Ги Исчисти сите Области во тоалетот, Особено Жлебовите. Едноставен и Елегантен Дизајн Е Погоден За Секоја Бања, Ова е Неопходен Додаток за Чистење На Бања. Компактниот Дизајн За Заштеда на Простор Ја Крие Вашата Четка за Тоалет и Обезбедува Санитарно Складирање. Главата На Четката На Овој Производ Може Да се Отстрани За Лесна Замена. Главата На Четката на Четката За Тоалет Е Дизајнирана Како Мека Коса, Која не Ја Оштетува Глазурата на Тоалетот, Има Способност За Чистење и Лесно Се Чисти. Производот е Симпатичен и Дарежлив, Стилски и Исклучителен, Едноставен и Практичен. Име : Тоалет Четкаматеријал : Пластикуси : Декорација, Подарок, Домаќинстводимензии : Дијаметар 12, Висина 41 (См); Должина 4,7, Висина 16,1 (Инч)Тежина : 375 Грамапомпа : Ве Молиме Проверете Ја Големината пред Да Ја Купите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат