.

.

Tjlss Отворено Кампување Пешачење Пренослив Џеб Бронзен Компас Навигација Високо Чувствителни Кампување И Активности На Отворено

Tjlss Отворено Кампување Пешачење Пренослив Џеб Бронзен Компас Навигација Високо Чувствителни Кампување И Активности На Отворено

DEN 2194.88
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Метал Нов класичен компас во стилот на џебен часовник, удобен за носење. Висока чувствителност и стабилност, повеќе погодна за солиден. Разликувајте ја насоката и поправете ја вашата позиција. Унисекс, идеален за пешачење, кампување и активности на отворено. Материјал : метала нов класичен компас во стилот на џебен часовник, удобен за носење.Висока чувствителност и стабилност, повеќе погодна за солиден .Разликувајте ја насоката и поправете ја вашата позиција.Унисекс, идеален за пешачење, кампување и активности на отворено.Спецификација : Големина : Прибл.5x1, 5cm / 2x0, 6nchcolor : Cinnamon Package Вклучува : 1 x Компас големината се мери рачно, и може да има околу 5mm грешка во вистинскиот објект.

Карактеристики на предлогот

Size:
Approx.5x1.5cm / 2x0.6inch
Color:
Cinnamon
Package Includes:
1 x Compass:
The size is measured manually, and there may be about 5mm error in the real object. :

Купувачи како што избираат