.

.

ONECM Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Fenix 7X 7 6X Pro Гледајте Лесен Зглоб бенд 26 22mm Ремен

ONECM Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Fenix 7X 7 6X Pro Гледајте Лесен Зглоб бенд 26 22mm Ремен

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат