.

.

Дс Бања Висока Розова Туш Завеса, Ткаенина Туш Завеса, Печати Туш Завеси За Бања, Бања Завеси, Водоотпорен Полиестер Туш Завеса, 72 в х 72 Ч

Дс Бања Висока Розова Туш Завеса, Ткаенина Туш Завеса, Печати Туш Завеси За Бања, Бања Завеси, Водоотпорен Полиестер Туш Завеса, 72 в х 72 Ч

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Мери 72 широк х 72 високи инчи Полиестер водоотпорна ткаенина.Машина за перење. 12 громови се поставени на врвот на завесата, треба 1 сет на куки за туширање. Пондерирана лента е безбедно зашиена во долниот раб на завесата за да се осигура дека нема да лета нагоре или да се држи до ништо.Ова исто така и дава на завесата едноставна, елегантна завеса. Пакетот не вклучува туш прачка и куки.Декоративните куки за завеси за туширање и практичните прстени за туширање можете да ги купите во нашата продавница. Мери 72 широк х 72 високи инчи. Полиестер водоотпорна ткаенина.Машина за перење. 12 громови се поставени на врвот на завесата, треба 1 сет на куки за туширање. Пондерирана лента е безбедно зашиена во долниот раб на завесата за да се осигура дека нема да лета нагоре или да се држи до ништо.Ова исто така и дава на завесата едноставна, елегантна завеса. Пакетот не вклучува туш прачка и куки.Декоративните куки за завеси за туширање и практичните прстени за туширање можете да ги купите во нашата продавница.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат