.

.

Соке Нов iPad Pro 11 Случај 2020 &засилувач; 2018 Со Држач За Моливи - [Целосна Заштита На Телото + Полнење Со Молив Со Јаболка + Автоматско Будење/Спиење], Мек Заден Капак НА TPU ?

Соке Нов iPad Pro 11 Случај 2020 &засилувач; 2018 Со Држач За Моливи - [Целосна Заштита На Телото + Полнење Со Молив Со Јаболка + Автоматско

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајниран За Нов i Pad Pro 11 "- Исклучиво дизајниран За Најновиот i Pad Pro 11 " 2020 и 2018 Дизајниран За Магнетна Приврзаност На Јаболко Молив-Вграден држач За Молив За Јаболко, компатибилен со магнетното прицврстување И карактеристиките на полнење На моливчето за Јаболко (Моливчето За Јаболко не е вклучено). Дизајниран За Целосна Заштита - меката задна обвивка НА TPU го штити вашиот i Pad Pro 11" од шокови, капки и удари. Мека облога од микрофибер со надворешна кожа од стп, спречете ја вашата таблета да се изгреба. Дизајниран за Стабилен Држач-лесно можете да го потпрете ipad со двојни стоечки позиции за уживајте во најудобното пишување тастатура и гледање филмови. Дизајниран За Автоматско Спиење/Будење-со вградени магнети, автоматски го буди или го става вашиот уред да спие кога капакот е отворен и затворен. Дизајниран За Нов i Pad Pro 11 "- Исклучиво дизајниран За Најновиот i Pad Pro 11 " 2020 и 2018. Дизајниран За Магнетна Приврзаност На Јаболко Молив-Вграден држач За Молив За Јаболко, компатибилен со магнетното прицврстување И карактеристиките на полнење На моливчето за Јаболко (Моливчето За Јаболко не е вклучено).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат